Modne ciuchy, buty, dodatki!

Wpis

piątek, 18 maja 2012

Odpowiedni bagaż na wakacje

Może się wydawać, że najważniejsze w w modnym życiu są ciuchy albo obuwie. Niestety się mylą. Moda to głównie dobry gust i adekwatne wybranie konkretnych fragmentów. Jeżeli chociaż jeden element nie komponuje się,  nasze starania idą na marne. Lepiej  o tym pamiętać jadąc na urlop, bo nawet taki element walizka, którą wybraliśmy może mieć kolosalne znaczenie. Dobrze, więc kupić na walizki, które są dopasowane do nas.

Jeżeli nasz ubiór jest elegancki to taki musimy posiadać też nasz bagaż. W sytuacji kiedy ubieramy się bardziej luźno to możemy sobie pozwolić na trochę więcej luzu. Na świecie jest znaczna liczba producentów walizek, które jesteśmy w stanie zapisać do tych pierwszych. Najbardziej popularny i raczej najlepszej jakości jest Samsonite. Walizki od nich z powodzeniem może kupić każdy komu zależy eleganckim wyglądzie i na dobrej jakości. Wartość nie jest niska ale za jakość słono się płaci.

Osoby, które stawiają na bardziej wyluzowany styl mogą szukać wśród mniej kosztownych walizek. Modne walizki są praktycznie w każdym miejscu w dość dużych ilościach. Każde może je oglądać na najbardziej znanych  portalach aukcyjnych. Nasz portfel też nie zostanie opróżniony.

I ostatnia uwaga minimalnie odbiegająca od tematu. Jadąc na wakacje lepiej postawić na wygodę. Biorąc to pod uwagę wyjdźmy ze standardowych ram i weźmy na urlop wygodne ciuchy i buty. Bez wątpienia docenimy to później

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
marcinbru
Czas publikacji:
piątek, 18 maja 2012 13:52

Polecane wpisy